Aukcja dla WOŚP - wylicytuj dom!
Proszę czekać...

Trwa wysyłanie formularza...
Proszę czekać...

Trwa wysyłanie reklamacji...
AKTUALNOŚCI
Aukcja dla WOŚP - wylicytuj dom!
2021-03-30

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w wyjątkowej licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Dlaczego jest taka wyjątkowa?
Wyobraź sobie, że spełniasz swoje marzenie - stawiasz budynek jaki planowałeś: domek całoroczny, letniskowy, altanę ogrodową, gabinet, domek dla gości czy dzieci.
I gdyby tak to Twoje marzenie, nie dość że się spełniło, to jeszcze okazało się wielkim darem serca i wsparciem w leczeniu Dzieci?
Dziś jest to możliwe.
Zapraszamy – licytuj! 
https://allegro.pl/oferta/konstrukcja-szkieletowa-calorocznego-budynku-34-m2-10145410769?fbclid=IwAR2uLAtvwCzPofRk_t1x4_sTyRaDFp-OJvkfLoZ6onamuyEi-iqHFygUdQU 

Powrót


PROJEKTOWANIE W NASZYM SYSTEMIE

Nasza technologia pozwala na zaprojektowanie praktycznie każdej bryły budynku szkieletowego.

Zasady projektowania są bardzo proste – architekci otrzymują jasne wytyczne i instrukcję jak zaprojektować budynek, by był w pełni zmodułowany, a co za tym idzie zoptymalizowany kosztowo.

W naszym systemie nie ma żadnych ograniczeń – projektowany budynek opiera się na 5 panelach, którymi architekt żongluje tworząc projekt domu zgodnie z oczekiwaniami i wizją klienta.

Projektując w systemie Wood Core House masz pewność, że tworzysz projekt w systemie w pełni przebadanym pod kątem zastosowanych przekroi drewna ale i zastosowanych łączników. Projektujesz w systemie, który otrzymał certyfikat NRO.

PRZYKŁADOWE PROJEKTY BUDYNKÓW ZMODUŁOWANYCH
Wood Pack przyszłością konstrukcji szkieletowych
Kontakt