Proszę czekać...

Trwa wysyłanie formularza...
Proszę czekać...

Trwa wysyłanie reklamacji...
AKTUALNOŚCI
Gotowy i dopracowany system
2021-03-30

Dzisiejszy artykuł dedykujemy firmom wykonawczym, deweloperom, inwestorom - budującym lub chcącym budować domy szkieletowe
- (...) wejście do świata wykonawców domów budowanych w technologii szkieletowej to kusząca perspektywa i szansa rozwoju. Wood Core House swoją ofertę kieruje właśnie do takich przedsiębiorców, dając im wszystko, co najlepsze: gotowy i dopracowany w każdym calu system wraz z elementami montażowymi, certyfikowane komponenty, precyzyjne instrukcje montażu oraz jakość potwierdzoną badaniami przeprowadzonymi na Politechnice Śląskiej. (...)

Przeczytajcie sami:
https://www.liderbudowlany.pl/artykul/uslugi-budowlane/domy-prefabrykowane/domy-modulowe-caloroczne-producent-sprawdzonej-technologii-szkieletowej/ 

Powrót


PROJEKTOWANIE W NASZYM SYSTEMIE

Nasza technologia pozwala na zaprojektowanie praktycznie każdej bryły budynku szkieletowego.

Zasady projektowania są bardzo proste – architekci otrzymują jasne wytyczne i instrukcję jak zaprojektować budynek, by był w pełni zmodułowany, a co za tym idzie zoptymalizowany kosztowo.

W naszym systemie nie ma żadnych ograniczeń – projektowany budynek opiera się na 5 panelach, którymi architekt żongluje tworząc projekt domu zgodnie z oczekiwaniami i wizją klienta.

Projektując w systemie Wood Core House masz pewność, że tworzysz projekt w systemie w pełni przebadanym pod kątem zastosowanych przekroi drewna ale i zastosowanych łączników. Projektujesz w systemie, który otrzymał certyfikat NRO.

PRZYKŁADOWE PROJEKTY BUDYNKÓW ZMODUŁOWANYCH
Wood Pack przyszłością konstrukcji szkieletowych
Kontakt