Proszę czekać...

Trwa wysyłanie formularza...
Proszę czekać...

Trwa wysyłanie reklamacji...
AKTUALNOŚCI
Wood Core House chce przełamać stereotypy dotyczące budownictwa drewnianego
2021-12-18

"To ma być przełom na rynku budownictwa drewnianego. Prefabrykowne "klocki", szybko stawiana konstrukcja, minimum odpadów. O modułowym systemie wznoszenia przyjaznych środowisku, a jednocześnie trwałych i bezpiecznych domów opowiada jeden z założycieli firmy i zarazem pomysłodawca systemu Wood Core House.

Wood Pack to gotowa do montażu konstrukcja szkieletowa drewniana składająca się z prefabrykowanych modułowych elementów konstrukcji budynku wraz ze wszystkimi niezbędnymi elementami złącznymi i precyzyjną instrukcją montażu. O Wood Packu, nowoczesnym systemie budowy domów drewnianych oraz pozycji firmy na rynku – rozmawiamy z Radosławem Bańkowskim, współtwórcą systemu, dyrektorem działu handlowego Wood Core House."

 

Cały artykuł dostępny pod linkiem: 
https://www.wnp.pl/budownictwo/wood-core-house-chce-przelamac-stereotypy-dotyczace-budownictwa-drewnianego,516737.html 

 

Powrót


PROJEKTOWANIE W NASZYM SYSTEMIE

Nasza technologia pozwala na zaprojektowanie praktycznie każdej bryły budynku szkieletowego.

Zasady projektowania są bardzo proste – architekci otrzymują jasne wytyczne i instrukcję jak zaprojektować budynek, by był w pełni zmodułowany, a co za tym idzie zoptymalizowany kosztowo.

W naszym systemie nie ma żadnych ograniczeń – projektowany budynek opiera się na 5 panelach, którymi architekt żongluje tworząc projekt domu zgodnie z oczekiwaniami i wizją klienta.

Projektując w systemie Wood Core House masz pewność, że tworzysz projekt w systemie w pełni przebadanym pod kątem zastosowanych przekroi drewna ale i zastosowanych łączników. Projektujesz w systemie, który otrzymał certyfikat NRO.

PRZYKŁADOWE PROJEKTY BUDYNKÓW ZMODUŁOWANYCH
Wood Pack przyszłością konstrukcji szkieletowych
Kontakt