Z wizytą na hali produkcyjnej
Proszę czekać...

Trwa wysyłanie formularza...
Proszę czekać...

Trwa wysyłanie reklamacji...
AKTUALNOŚCI
Z wizytą na hali produkcyjnej
2021-03-30

We wtorek, na naszej hali produkcyjnej, gościliśmy przedstawicieli Spółki Polskie Domy Drewniane S.A.

Już w drugiej połowie marca nasze Wood Pack’i zostaną przetransportowane do Łodzi, gdzie powstanie 11 domów w zabudowie szeregowej, wybudowanych w naszym modułowym systemie.
Nasi Goście osobiście wykonali jeden z modułów konstrukcyjnych, co jak widać na załączonych zdjęciach, bardzo im się spodobało. 
Następnie zmierzyli poziom wilgotności drewna i finalnie opieczętowali konstrukcje swoimi podpisami
Niespodzianką była wizyta na Politechnice Śląskiej w Gliwicach, gdzie na własne oczy zobaczyli w jaki sposób badana jest nasza konstrukcja i jakie parametry wytrzymałościowe osiąga.
Dziękujemy za ten pełen wrażeń dzień i do zobaczenia w marcu. Na pewno będziemy relacjonować budowę tego szkieletowego osiedla.

Powrót


PROJEKTOWANIE W NASZYM SYSTEMIE

Nasza technologia pozwala na zaprojektowanie praktycznie każdej bryły budynku szkieletowego.

Zasady projektowania są bardzo proste – architekci otrzymują jasne wytyczne i instrukcję jak zaprojektować budynek, by był w pełni zmodułowany, a co za tym idzie zoptymalizowany kosztowo.

W naszym systemie nie ma żadnych ograniczeń – projektowany budynek opiera się na 5 panelach, którymi architekt żongluje tworząc projekt domu zgodnie z oczekiwaniami i wizją klienta.

Projektując w systemie Wood Core House masz pewność, że tworzysz projekt w systemie w pełni przebadanym pod kątem zastosowanych przekroi drewna ale i zastosowanych łączników. Projektujesz w systemie, który otrzymał certyfikat NRO.

PRZYKŁADOWE PROJEKTY BUDYNKÓW ZMODUŁOWANYCH
Wood Pack przyszłością konstrukcji szkieletowych
Kontakt