Proszę czekać...

Trwa wysyłanie formularza...
Proszę czekać...

Trwa wysyłanie reklamacji...
AKTUALNOŚCI
Otwarcie pierwszego drewnianego biurowca na Śląsku 19.05.2022
2022-05-27

19 Maja miało miejsce uroczyste otwarcie naszego drewnianego biurowca.


Wydarzenie odbyło się na naszej nowej hali produkcyjnej, która specjalnie na tę uroczystość została zaaranżowana na salę konferencyjną o niespotykanym charakterze. Hala wypełniona naszymi modułami i foto-realizacjami, pozwoliła poczuć naszym gościom wyjątkowy klimat Wood Core House.

W wydarzeniu wzięło udział przeszło 130 osób, w tym branżowi eksperci, przedstawiciele miast, reprezentanci deweloperów oraz architekci, środowisko naukowe i media.


Wystąpienie naszej architekt - Marty Stachurskiej, uzmysłowiło, że myśląc o ekologii, naturalnym jest myślenie o kolejnych pokoleniach, dla których chcemy zostawić świat po prostu lepszym miejscem. Tworząc budynki musimy myśleć wieloaspektowo – musimy korzystać z ekologicznych surowców
Prezentacje naszych partnerów pokazały nie tylko rozwiązania gwarantujące najwyższą jakość naszych konstrukcji ale także wspólnie prowadzone działania, zmierzające do wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań na rynku budownictwa drewnianego.


Bardzo dziękujemy naszym prelegentom za prezentacje, wymianę doświadczeń w zakresie ekologicznego budownictwa.
Cieszymy się, że mogliśmy razem poruszyć tematy istotne dla rozwoju budownictwa, dla dobrostanu miast i społeczeństwa.

Dziękujemy również naszym partnerom, dzięki którym możemy się ciągle rozwijać i podnosić poprzeczkę w zakresie bezpieczeństwa i jakości. Powrót do korzeni budownictwa, do naturalnych surowców okazuje się być zgodny zarówno z potrzebami społecznymi, jak i biznesowymi.


Dziękujemy też M-KRZEWY za cudowne kwiaty i krzewy, które stały się piękną ozdobą naszego wydarzenia i były tłem licznych fotografii
Bardzo dziękujemy wszystkim za obecność i za to, że byli z nami w tym ważnym dla nas dniu. Znając prognozy podwojenia się wartości rynku budownictwa drewnianego do 2030 roku, z optymizmem patrzymy w przyszłość.

Zapraszamy o obejrzenia wideo

Powrót


PROJEKTOWANIE W NASZYM SYSTEMIE

Nasza technologia pozwala na zaprojektowanie praktycznie każdej bryły budynku szkieletowego.

Zasady projektowania są bardzo proste – architekci otrzymują jasne wytyczne i instrukcję jak zaprojektować budynek, by był w pełni zmodułowany, a co za tym idzie zoptymalizowany kosztowo.

W naszym systemie nie ma żadnych ograniczeń – projektowany budynek opiera się na 5 panelach, którymi architekt żongluje tworząc projekt domu zgodnie z oczekiwaniami i wizją klienta.

Projektując w systemie Wood Core House masz pewność, że tworzysz projekt w systemie w pełni przebadanym pod kątem zastosowanych przekroi drewna ale i zastosowanych łączników. Projektujesz w systemie, który otrzymał certyfikat NRO.

PRZYKŁADOWE PROJEKTY BUDYNKÓW ZMODUŁOWANYCH
Wood Pack przyszłością konstrukcji szkieletowych
Kontakt