Wood Pack zwycięzcą w konkursie Start-up Challenge 2021
Proszę czekać...

Trwa wysyłanie formularza...
Proszę czekać...

Trwa wysyłanie reklamacji...
AKTUALNOŚCI
Wood Pack zwycięzcą w konkursie Start-up Challenge 2021
2021-09-22

Mamy nagrodę ekspertów zasiadających w jury konkursu Start-up Challenge 2021 podczas European Economic Congress Katowice, Poland!

Jesteśmy najlepsi w kategorii Tradition & Modernity – Przemysł tradycyjny, energetyka, telekomunikacja, transport, budownictwo.

Dlaczego? Bo budujemy szybko, bezpiecznie i ekologicznie. Nasz Wood Pack to nowy standard prefabrykacji w Polsce. Nie bylibyśmy w tym miejscu, gdyby nie długi proces badawczy konstrukcji z ekspertami drewna na Politechnice Śląskiej. Dziękujemy naszej załodze za projekty i produkcję. Opracowany przez Wood Core House system pozwala na zaprojektowanie praktycznie każdej bryły budynku szkieletowego: od domów jednorodzinnych po budownictwo wielokondygnacyjne.

 

Jako Zwycięzcy konkursu dołączyliśmy do zespołu Incredibles i otrzymaliśmy możliwość udziału w programie akceleracyjnym, flagowym projekcie prowadzonym w ramach InCredible Inspirations powered by Sebastian Kulczyk. W ramach programu mamy możliwość udziału w wydarzeniach organizowanych przez projekt.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmiku podsumowującego drugi dzień wydarzenia i konkurs Start-up Challenge:
https://www.facebook.com/estartupdays/videos/546547663096363/  

Powrót


PROJEKTOWANIE W NASZYM SYSTEMIE

Nasza technologia pozwala na zaprojektowanie praktycznie każdej bryły budynku szkieletowego.

Zasady projektowania są bardzo proste – architekci otrzymują jasne wytyczne i instrukcję jak zaprojektować budynek, by był w pełni zmodułowany, a co za tym idzie zoptymalizowany kosztowo.

W naszym systemie nie ma żadnych ograniczeń – projektowany budynek opiera się na 5 panelach, którymi architekt żongluje tworząc projekt domu zgodnie z oczekiwaniami i wizją klienta.

Projektując w systemie Wood Core House masz pewność, że tworzysz projekt w systemie w pełni przebadanym pod kątem zastosowanych przekroi drewna ale i zastosowanych łączników. Projektujesz w systemie, który otrzymał certyfikat NRO.

PRZYKŁADOWE PROJEKTY BUDYNKÓW ZMODUŁOWANYCH
Wood Pack przyszłością konstrukcji szkieletowych
Kontakt