Pierwszy Drewniany Biurowiec na Śląsku już otwarty
Proszę czekać...

Trwa wysyłanie formularza...
Proszę czekać...

Trwa wysyłanie reklamacji...
AKTUALNOŚCI
Pierwszy Drewniany Biurowiec na Śląsku już otwarty
2022-05-20

W czwartek, 19 maja w Jaworznie miało miejsce otwarcie pierwszego drewnianego biurowca na Śląsku połączone z panelem dyskusyjnym dotyczącym ekologicznych rozwiązań dla budownictwa.
W wydarzeniu wzięło udział przeszło 130 osób, w tym branżowi eksperci, przedstawiciele miast, reprezentanci deweloperów oraz architekci. Podczas konferencji zostały także zaprezentowane wyniki najnowszych badań rynkowych oraz prognozy dla branży budownictwa drewnianego w Polsce i Europie.  

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konferencji, za ciekawe rozmowy i dyskusje podczas części oficjalnej, jak i tej kuluarowej. Cieszymy się, że mogliśmy razem poruszyć tematy istotne dla rozwoju budownictwa, dla dobrostanu miast i społeczeństwa. Powrót do korzeni budownictwa, do naturalnych surowców okazuje się być zgodny zarówno z potrzebami społecznymi, jak i biznesowymi. Znając prognozy podwojenia się wartości rynku budownictwa drewnianego do 2030 roku, z optymizmem patrzymy w przyszłość.

 

Pełny artykuł dostępny na :

https://monitorrynkowy.pl/pierwszy-drewniany-biurowiec-wood-core-house-juz-otwarty/ 

Powrót


PROJEKTOWANIE W NASZYM SYSTEMIE

Nasza technologia pozwala na zaprojektowanie praktycznie każdej bryły budynku szkieletowego.

Zasady projektowania są bardzo proste – architekci otrzymują jasne wytyczne i instrukcję jak zaprojektować budynek, by był w pełni zmodułowany, a co za tym idzie zoptymalizowany kosztowo.

W naszym systemie nie ma żadnych ograniczeń – projektowany budynek opiera się na 5 panelach, którymi architekt żongluje tworząc projekt domu zgodnie z oczekiwaniami i wizją klienta.

Projektując w systemie Wood Core House masz pewność, że tworzysz projekt w systemie w pełni przebadanym pod kątem zastosowanych przekroi drewna ale i zastosowanych łączników. Projektujesz w systemie, który otrzymał certyfikat NRO.

PRZYKŁADOWE PROJEKTY BUDYNKÓW ZMODUŁOWANYCH
Wood Pack przyszłością konstrukcji szkieletowych
Kontakt