Proszę czekać...

Trwa wysyłanie formularza...
Proszę czekać...

Trwa wysyłanie reklamacji...
KARIERA

Wood Core’owy Zespół tworzą pasjonaci drewna i budownictwa w nurcie EKO. Jesteśmy start-upem, którego biznesowa historia zaczęła się od amatorskiego szkicu naszego modułu. Już w 2021r. nasz WOOD PACK zwyciężył w konkursie Start-up Challenge. Ta, jak i inne zdobyte dotychczas przez nas nagrody i wyróżnienia np. tytuł Innowatora Śląska 2023 za hybrydową belkę stropową oraz Polski Produkt Przyszłości 2023 za WoodPack - Wood Pack - Konstrukcje Gotowe do Montażu, dowodzą, że warto postawić na zaangażowanie oraz konsekwencję w działaniu. Orientacja na dalszy rozwój budownictwa przyjaznego dla natury determinują nasze kolejne kroki biznesowe.

WOOD CORE HOUSE

Fascynuje nas budownictwo ekologiczne, poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, aby budowa domu była szybka i przyjemna. W codziennej pracy kierujemy się wartościami tj. jakość, bezpieczeństwo, zaangażowanie i rozwój – to one stanowią nasz swoisty SZKIELET.


JAKOŚĆ

BEZPIECZEŃSTWO

ZAANGAŻOWANIE

ROZWÓJ

Na co dzień pracujemy w biurowcu, wybudowanym w technologii szkieletowej drewnianej, w którym panuje świetny klimat do pracy. To się po prostu czuje! Naturalna jest dla nas partnerska, swobodna, nieformalna atmosfera współpracy.

Jak do nas dołączyć?

Jesteśmy częścią budowlanej Grupy RISER, do której wkładamy nasz drewniany budulec, dzięki temu RAZEM #działamybudująco.
Nasz Zespół tworzą specjaliści z różnych obszarów działania – od projektowania, marketingu, sprzedaży, przygotowania produkcji, IT, księgowość, HR, dział prawny i dział realizacji produkcji.

Aktualne oferty pracy:

- Doradca Techniczno-Handlowy
- Pracownik produkcji konstrukcji drewnianych
- Inżynier ds. przygotowania produkcji

Jesteś EKO i lubisz zapach drewna? :-) Wierzysz, że niemożliwe jest możliwe? Stawiasz na rozwój w nieformalnej strukturze? Możesz dołączyć do naszego zespołu w kilku krokach:

Odpowiedz na wybraną ofertę pracy przesyłając swoje CV. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedniej oferty pracy, możesz przesłać CV do naszej Bazy CV.

Z wybranymi w procesie selekcji Kandydatami, kontaktujemy się telefonicznie. Przedstawimy Ci bliżej specyfikę pracy na wybranym stanowisku, zweryfikujemy wstępnie wzajemne oczekiwania i możliwości współpracy. Wybranych Kandydatów zaprosimy do kolejnego etapu rekrutacji.

Bezpośrednia rozmowa to okazja do zaprezentowania nam swoich kompetencji miękkich, potencjału zawodowego, pomysłów na budowanie z nami swojej drogi zawodowej. W zależności od stanowiska, na tym etapie możesz również otrzymać od nas zadanie, w którym poprosimy Cię o opracowanie wybranego zagadnienia lub test z zakresu wiedzy branżowej. Wynik rozmowy zdecyduje o możliwości naszej współpracy.

Pozytywne przejście przez wszystkie etapy rekrutacji = propozycja współpracy. Jeśli Twoja ostateczna decyzja brzmi „TAK” - WITAJ W NASZYM ZESPOLE! Wiemy, że zwłaszcza początki są największym wyzwaniem. Każdy nowy pracownik może liczyć na nasze wsparcie w procesie wdrożeniowym. Od tej pory wspólnie działamy budująco.

Skontaktuj się z nami:

Masz pytania dotyczące pracy w Wood Core House? Napisz do nas na adres: praca@woodcorehouse.pl

#KARIERA Grupa RISER - śledź nasz profil na LinkedIn!

Poznaj bliżej Zespół Grupy RISER, naszą kulturę organizacyjną i bądź na bieżąco.

Zapraszamy do naszej budującej przestrzeni!

Contact us